This is an example of a HTML caption with a link.

GRASSPOL | Projektowanie i zakladanie ogrodów - Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Rybnik, Bielsko Biała

O FIRMIE

SZANOWNI KLIENCI!

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie kierunkowe zajmujemy się pracami, które obejmują projektowanie i zakładanie ogrodów od podstaw. Ponad to w zależności od zapotrzebowań naszych klientów wykonujemy oddzielnie prace związane z zakładaniem trawników, systemów nawadniających, stawianie małej architektury ogrodowej tzn. pergole, altany, drewutnie itd. prace brukarskie, zakładanie oczek wodnych, skalniaków, krat retencyjnych typu Inov Green. Ponad to wykonujemy usługi arborystyczne tzn. wycinka oraz chirurgii drzew trudno dostępnych z zastosowaniem metod alpinistycznych. Podczas sezonu zimowego zajmujemy się odśnieżaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego.

Działamy głównie na terenie miast: Gliwice, Zabrze, Katowice, Bytom, Knurów, Rybnik, Żory, Tychy, Bielsko Biała, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn Koźle, Piekary Śląskie
W trosce o naszych klientów wycenę za usługi dokonujemy bezpłatnie.
Założony przez naszą firmę ogród zdobył III miejsce w konkursie na najpiękniejszy ogród w Gliwicach. Referencje oraz szczegółowe zdjęcia z wykonanych prac znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce DYPLOM. 
Posiadamy uprawnienia inspektorskie, dzięki którym prowadzimy nadzór nad pracami w terenach zieleni. Szczegóły oraz zdjęcia posiadanych przez naszą firmę uprawnień znajdują się w zakładce : o firmie / uprawnienia. Ponad to certyfikaty przedstawiamy bezpośrednio na miejscu u klienta.

Kontakt