This is an example of a HTML caption with a link.

Prace przy drzewach, przycinanie, wycinanie drzew. Wycinka - Gliwice, Zabrze, Rybnik

Prace przy drzewach


POSIADAMY PAŃSTWOWE UPRAWNIENIA DLA PILARZY I , II ORAZ III STOPNIA POZWALAJĄCE NA WYCINKĘ ORAZ PRZYCINANIE DRZEW. UPRAWNIENIA PRZEDSTAWIAMY BEZPOŚREDNIO U KLIENTA.


Z pośród szerokiego zakresu wykonywanych przez naszą firmę usług zajmujemy się  pielęgnacją oraz wycinką drzew. Całość prac prowadzona jest z zastosowaniem technik alpinistycznych oraz z wykorzystaniem podnośnika podestowego.


CIĘCIA PRZYRODNICZE

W zależności od fazy rozwojowej, gatunku oraz witalności drzewa stosujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym żywotność drzewa zostaje wydłużona po przez poprawę jego fizjologii, statyki oraz pokroju. Prawidłowo przycinane drzewa stają się bardziej odporne na różnego rodzaju infekcje oraz biokorozję. Ponad to, w wyniku zrównoważonego rozwoju nabierają walorów estetycznych odznaczających się zdrową zielenią i bogatym zaowocowaniem. Stosowane przez naszą firmę zabiegi sprowadzają się do wykonywania cięć w zakresie formowania, prześwietlania korony, podkrzesywania, cięć sanitarnych, częściowo redukcyjnych, cięcia odmładzające, odtwarzające, jak i również specjalnych rodzajów cięć: cięcia weteranizujące, cięcia drzew ładnie kwitnących, cięcia drzew głowiastych. 


CIĘCIA TECHNICZNE

Oprócz zabiegów przyrodniczych stosujemy również tzw. cięcia techniczne. Dotyczą one drzew znajdujących się np. w pobliżu linii napowietrznych (energetycznych), teletechnicznych, zabudowań, drzew rosnących w obrębie ciągów komunikacyjnych. Tego rodzaju cięcia chronią ludzi i ich dobytek przed łamliwością starych, zaniedbanych i przerośniętych drzew. W zakresie tym wykonujemy ciecia redukcyjne oraz, jeżeli wymaga tego sytuacja, cięcia amputacyjne.    

 

Kontakt